10 mýtů o mobilním sázení

Sázení na sport po mobilu a legendy, jichž se raději nedržet, deset mýtů o mobilním sázení je tady!

Kolem světa mobilních (nejen sportovních) sázek se točí různé mýty a polopravdy, o kterých je třeba vědět ještě dřív, než se do sázení vůbec pustíte. V opačném případě můžete hodně prodělat a na kurzové sázky někdy dokonce zanevřít. To by byla přece velká škoda, že? Proč si odepírat ten tradiční sázkařský adrenalin?

Čeho se vyvarovat, když jste zelenáč ve světě sportovního sázení

Pojďme si tedy vyjmenovat desítku věcí, o nichž byste měli popřemýšlet, protože neplatí, že jde o zaručené pravdy. Mezi 10 mýtů o mobilním sázení patří třeba následující…

  • Věřte favoritům. To není tak docela pravdivé, stát se totiž může všechno. Jasně, kurz třicet ku jedné na hokejový zápas je jednoznačná věc, ale svou roli hrají i média a fanoušci.
  • Rady expertů jsou trefa do černého. Pozor, i ti se totiž mohou zmýlit. Jsou to jen lidé, i když danému sportu rozumí a třeba jej v minulosti hráli. Přesto, náhoda je nepředvídatelná!
  • Potřebují vyhrát, tak určitě vyhrají. To se také nemusí povést. Na fotbalový tým sedne tréma, hokejisty postihne nepříjemný splín už v kabině. Nespoléhejte se nikdy na osud!
  • Existuje systém, který dlouhodobě vydělává. Zázraky se nedějí. Fotbal a hokej jsou sporty, které nelze jednoznačně vypočítat dopředu. Jde o štěstí, které nelze pokoušet donekonečna.
  • Čekáme na velkou trefu. Ale ta jen tak nepřijde. Nesázejte pětikoruny s tím, že vyhrajete milion. Udělejte si radost pro začátek spíš pravděpodobnější sázkou, kdy získáte pár stovek.
  • Bookmakeři manipulují se zápasy za účelem zisku. Tento mýtus je jedním z nejčastějších. Spekulace o tom, že zápas je předem dohodnutý, seberou sázkovým kancelářím dost kreditu.
  • Sázení má vliv na korupci. Hovoříme o majitelích klubů nebo hráčích? A priori to ale určitě neplatí. Třeba odměna pro klub, který porazí soupeře v boji o titul, není protizákonná.
  • Vklad na sázkový tiket má jen spodní hranici. Jistě, pět nebo deset korun je minimum pro sázku, nelze sázet po halířích. Ale existuje i maximální denní vklad na jeden registrovaný účet.
  • Úspěšná série si žádá zvýšení vkladů. Ovšem pozor, ať o vyhrané peníze zase do hodiny nepřijdete. Je třeba nepokoušet štěstí každý den ve velkém, raději styl korunku ke korunce.
  • Statistiky jsou alfa a omega. To je zčásti pravda, ale měli byste mít přehled i o dění na hřišti. Ne vždy je statistika úspěšnosti gólmanů Francie nebo Arizony Coyotes směrodatná.

Deset mýtů o mobilním sázení aneb důvěřujte osvědčeným způsobům z minula

Samozřejmě, nechceme vás v zásadě ovlivňovat, každý má svůj názor, jak docílit úspěchu. Je ale pravdou, že těchto deset bodů byste si měli alespoň přečíst a mít je na paměti pokaždé, když chcete vsadit další tisícovku do banku. V každém případě mějte na zřeteli, že sázet byste měli jen takové prostředky, které si můžete dovolit ztratit. Jinak byste mohli přijít řádově o tisíce nebo dokonce desítky tisíc korun, promrhat zbytečně úspory, aniž byste cokoliv získali. Pak už nastává stav gamblerství, nejde o žádné potěšení a vzrušení, spíše o závislost.

Opatrně při sázení, mějte svou zvolenou strategii a té se poctivě držte

Na začátku sázení je třeba stanovit si odpovídající strategii, u které zpočátku zůstaneme a uvidíme, jak se nám osvědčila. Rozhodně nepropadejme panice, že jsme zpočátku pár stokorun v mínusu. To se prostě stává, jde vlastně o začátečnickou daň. Nedávejte vždy na rady expertů, analýzám nevěřte doslova. Řiďte se vlastním zdravým úsudkem, sportovní znalosti také nejsou k zahození. Když kupříkladu víte, že Ovečkin proti Torontu Maple Leafs skóruje až nezvykle často, vsaďte si na jeho střelecký úspěch alespoň pár korun! Pomohlo vám do začátku našich 10 mýtů o mobilním sázení? Možná si to uvědomíte teprve za půl roku nebo za rok, že jsme vůbec neblufovali.