Chance

Dnes už nemusíte běžet na pobočku, kdykoliv si chcete vsadit na nějaké sportovní utkání. Doba jde dopředu a téměř všechny sázkové kanceláře už dnes umožňují sázení prostřednictvím internetu. Výjimkou není ani Chance, která krom plnohodnotného webového rozhraní nabízí také vlastní mobilní aplikaci, se kterou si snadno a rychle vsadíte odkudkoliv, kde budete mít u sebe svůj chytrý telefon a připojení k internetu.

Pro koho je mobilní aplikace od Chance dostupná?

Aplikace Chance je k dispozici všem uživatelům operačních systémů Android od Googlu a iOS od americké společnosti Apple. Pro uživatele Androidu je tu jen jedna malá nepříjemnost v podobě nutnosti manuální instalace. To způsobují omezení obchodu Play, takže si aplikaci musíte stáhnout přímo ze stránek Chance a nainstalovat ručně. Pro Apple tato omezení neplatí, zde proběhne instalace hladce přímo přes AppStore.

Pokud nemáte ani jeden ze zmíněných operačních systémů, nezoufejte. Chance pamatuje i na tyto uživatele a pro ně má připravenou mobilní verzi webu, která je odladěna pro zobrazení na malém displeji a přizpůsobena pro lepší ovladatelnost a přehlednost v dotykovém rozhraní.

V mobilní aplikaci Chance je vše na jednom místě

Mobilní aplikace Chance nabízí kompletní kurzovou nabídku tak, jak jste zvyklí na webu. Události pro vsazení si tedy můžete filtrovat nejen podle druhu sportu, ale také podle času. Snadno se tedy můžete přesouvat v jednotlivých dnech tak, abyste vybírali skutečně jen z utkání, která chcete mít na tiketu. Stranou nezůstávají ani live sázky, tedy možnost vsadit si na již probíhající utkání. Stále v obraze pak budete díky možnosti sledovat vybraná utkání živě, nebo alespoň textovým přenosem.

Mobilní aplikace Chance nabízí Casino Vegas

Od letošního roku je možné prostřednictvím Chance hrát také online ruletu nebo hrací automaty. Obojí je přirozeně zakomponováno i do mobilní aplikace, takže si svoje oblíbené hry užijete kdykoliv a kdekoliv.