Sazka

Společnost Sazka provozuje oblíbené loterijní soutěže už od padesátých let minulého století. Přesto však tato společnost nepatří do starého železa a jde s dobou. V současnosti nabízí hned několik různých verzí svých číselných loterií a dalších her, na které si nově můžete vsadit i přes internet, bez nutnosti běhat pokaždé do trafiky nebo na jiné prodejní místo. K dispozici je pak i moderní mobilní aplikace se spoustou zajímavých funkcí.

K dispozici téměř pro všechny

Abyste mohli aplikaci spustit, potřebujete pouze mobilní telefon s operačním systémem Android od Googlu nebo iOS od Applu. V případě mobilu s Androidem je potřeba stáhnout instalátor přímo z webu Sazky a nainstalovat do mobilu ručně, to kvůli omezení obchodu Play pro hazardní aplikace. AppStore od Applu umožňuje automatickou instalaci přímo z prostředí obchodu s aplikacemi.

Vsaďte si online

Všechny hry, které Sazka nabízí, si díky aplikaci můžete vsadit i online. Pokud byste chtěli zkusit něco nového, co jste ještě nikdy nehráli, je u každé hry k dispozici také podrobný návod a herní plán, který vám osvětlí, jak vlastně daná loterijní hra funguje. Kromě klasické Sportky si tak můžete vsadit i Šťastných 10 nebo třeba Euromiliony. Abyste si nezapomněli vsadit, můžete si aplikaci nastavit tak, aby vám připomínala blížící se slosování.

Kontrola a vyhodnocení online

Samozřejmě pak můžete okamžitě po slosování a zveřejnění výsledků zjistit, jestli jste vyhráli. Pokud jste si vsadili normální papírový tiket na prodejním místě Sazky, stačí foťákem naskenovat jeho kód a aplikace vyhodnotí sázku sama a dokonce vás navede i k nejbližšímu prodejnímu místu, kde můžete svůj nárok na výhru uplatnit. Výhry za tikety vsazené online se samozřejmě připočítávají rovnou na vaše konto a výběr můžete provést také přes internet.