Synot Tip

V dnešní době už jde dělat online téměř cokoliv. Výjimkou není ani kurzové sázení, které je stále velmi oblíbeným druhem zábavy u nás i ve světě. Doba jde ale dopředu a tak už se nemusíte omezovat jen na počítač. Některé sázkové kanceláře umožňují sázení i přes mobil prostřednictvím sázkové aplikace. Synot Tip je jednou z těchto pokrokových kanceláří.

Tak kolik jich vlastně je?

Synot Tip nabízí na svých stránkách hned tři druhy mobilních aplikací. Jedna z nich je pro klasické kurzové sázení na sportovní utkání. Pomocí druhé si můžete zahrát hazardní hry, jako jsou třeba výherní automaty. Třetí aplikace je pak určená pro hraní pokeru online. Všechny tři aplikace jsou dostupné pro zařízení s operačním systémem Android i pro systém iOS, na kterém běží iPhone a tablety iPad.

Nováčky zasvětí

Přímo na stránkách sázkové kanceláře najdete několik krátkých videonávodů, které přehledně vysvětlí základy používání všech aplikací. To je jednou z výhod Synot Tipu. Na vše podstatné ale určitě přijdete i sami, protože aplikace jsou intuitivní a mají velmi přehledné rozhraní, ve kterém se průměrný uživatel chytrých telefonů velmi rychle zorientuje.

Vsaďte si na cokoliv

V nabídce dostupných příležitostí naleznete všechna utkání, jako kdybyste sázeli na kamenné pobočce nebo v plné webové verzi. Seřadit si je můžete podle sportu, ale také podle data. Základní zobrazení ukazuje pouze nejběžnější typ sázek, pro více možností je nutné rozkliknout rozšířenou nabídku, kde pak najdete plnou nabídku. Sázet je možné také na již probíhající utkání, tzv. live sázky. U vybraných sázkových příležitostí je pak k dispozici také živý obrazový přenos přímo ze stadionu, tzv. stream. Můžete tedy sledovat, co se na hřišti děje a podle toho vyhodnotit, která sázka se vám vyplatí nejvíce.